Jungle Book: Origins opóźnione 0

Dwa lata temu Warner Bros. i Disney rozpoczęły pracę nad adaptacją "Księgi dżungli" Rudyarda Kiplinga. Disney o wiele szybciej uporał się z rozwojem projektu i już w przyszłym tygodniu będzie można zobaczyć ich film w kinach. Tymczasem Warner Bros. przesuwa premierę The Jungle Book: Origins na 19 października 2018. Reżyser Andy Serkis na Facebooku wydał oświadczenie, w którym wyraża wdzięczność za ogłoszenie nowej daty premiery.

Muszę powiedzieć, że osobiście jestem wstrząśnięty faktem zmienienia daty premiery filmu przez Warner Bros. Ambicje względem tego projektu są duże. To, co próbujemy osiągnąć, to niebywały poziom psychologicznego i emocjonalnego zniuansowania w eksprecjach mimicznych wyrażanych przez zwierzęta zmorfowane po fenomenalnych wystąpieniach naszej obsady. Przełamujemy lody w dziedzinie realistycznych zwierzęcych twarzach przypominających ludzkie, na przykład pantery czy wilkach, upewniając się, że prowadzą one przekonującą komunikację związaną z ludzkim językiem i emocjami. Co więcej, są one w stanie grać w bogatych i skomplikowanych scenach dramatycznych. Dlatego też każda dodatkowa minuta, którą zyskujemy na rozwój, jest ważna. To jest naprawdę nowa generacja opowiadania i film będzie prawdziwym rarytasem!

Zdjęcia do The Jungle Book: Origins rozpoczęły się w marcu 2015 roku, film będzie debiutem reżyserskim Andy'ego Serkisa. Historia opowiada o wychowaniu ludzkiego dziecka Mowgli przez sforę wilków w indyjskiej dżungli. Po tym jak chłopiec, pod czujnym okiem niedźwiedzia Baloo i pantery Bagheera, nauczy się niełatwych reguł panujących w dżungli, zostanie zaakceptowany przez pozostałe zwierzęta jako jeden z nich. Wszystkich poza jednym: nieustraszonym tygrysem Shere Khan. Jednak na Mowgila czeka o wiele większe niebezpieczeństwo, kiedy stanie twarzą w twarz z innym człowiekiem.

W obsadzie znaleźli się Benedict Cumberbatch jako tygrys Shere Khan, Cate Blanchett jako wąż Kaa, Christian Bale – pantera Bagheera, Andy Serkis jako Baloo i Peter Mullan jako lider wilczej sfory. Pojawią się również Tom Hollander, Naomie Harris,Eddie Marsan i Jack Reynor. Mowglia zagra młody aktor Rohan Chand.

Brzmi imponująco. Ja nie mogę się doczekać, a Wy?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…