Ramsay Bolton zmieni front w Grze o tron 0

Odcinek finałowy piątego sezonu Gry o tron był pełen niespodzianek i zaskoczeń. Minął już rok od jego emisji, a fani wciąż rozmawiają o tamtych wydarzeniach. Jeden z najbardziej zaskakujących twistów dotyczył Sansy Stark (Sophie Turner), która uciekła z Winterfell dzięki pomocy Theona Greyjoya (Alfie Allen). Oboje, Sansa i Theon, byli ofiarami męża Sansy, Ramsaya Boltona (Iwan Rheon), który został uznany za najgorszego z bohaterów serialu. Entertainment Weekly rozmawiało z aktorem, który zdradził, że w sezonie 6 zobaczymy inną twarz Ramsaya.

Miałem do zrobienia mnóstwo różnych rzeczy, aby pokazać oblicze Ramsaya, którego nie widzieliście wcześniej. Ten sezon dopowie pewne rzeczy o nim. Powrócimy do Ramsaya po tym, kiedy Sansa i Theon uciekli. Jest zakłopotany tym faktem. Jego ojciec wyraźnie nie jest zadowolony. Bez Sansy nie ma już takiej siły. Stark była cennym zakładnikiem. Bez niej nie jest tym, kim był. Wciąż jest draniem, naprawdę, nawet jeśli został usprawiedliwiony przez innego drania – na co wskazała Sansa. Inne spojrzenie rozpoczynamy od odkrycia tego, co Ramsay naprawdę myśli o Myrandzie.

W sezonie 5, Myranda (Charlotte Hope), była dziewczyna Ramsaya, skonfrontowała się z Sansą, zdradzając szatańskie plany Ramsaya. W jednym z najbardziej szokujących momentów sezony, Reek/Theon zrzuca Myrandę ze schodów, zanim skoczy z mur Winterfell wraz z Sansą. Nie zobaczyliśmy jednak, czy Myranda przeżyła upadek czy nie. Musimy jeszcze trochę poczekać, żeby się przekonać.

Ramsay pełen jest zła i dwuznaczności. Pojawił się również w kontrowersyjnej scenie gwałtów, która wywołała sporo dyskusji. Oto, co mówi sam aktor:

On jest kompletnym łajdakiem. Ale znalazłem w tym sporo zabawy. Ramsay jest naprawdę fajną postacią do grania. Oczywiście, niektóre sceny są obrzydliwe i obawiałem się ich wykonania. Jednak w tym środowiska (na planie) nie czułem, że robię coś obrzydliwego, po prostu grałem. Dlatego te sceny nie wydają mi się takie straszne. Trudniejsza, dla mnie jako aktora, jest potrzeba rozumienia Ramsay, aby uczynić go wiarygodnym i umieć współodczuwać jego emocje.

Aktor zdradził również, że Ramsay może w końcu przestać być aż tak złym, jakim się wydaje. Jego ojciec, Roose Bolton (Michael McElhatton) jest równie wielkim psychopatą, ale to Ramsay wydaje się bardziej predysponowany do zabijania dla przyjemności w kontraście do zabijania, aby osiągnąć z góry obrany cel. Aktor powiedział, że w tym sezonie, Ramsay będzie bardziej "taktyczny" i może nawet momentami wydawać się "miłym".

Jak myślicie, co wydarzy się w tym sezonie? Jak bardzo zmieni się Ramsay? Myślicie, że będzie szukał zemsty na Sansie i Theonie?
Ja już przebieram nogami z niecierpliwością, czekając na kolejny sezon Gry o tron.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…