Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Jyn Erso jest matką Rey? 0

Wystarczyła jedna krótka zapowiedź filmu Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie, aby fani gwiezdnej sagi zaczęli snuć domysły i spekulować na temat produkcji.

Dotyczą one przede wszystkim głównej bohaterki filmu – Jyn Erso, w którą wciela się Felicity Jones. Fani zastanawiają się czy Jyn nie jest matką głównej bohaterki produkcji Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy, Rey. Oczywiście taka teoria budzi wiele pytań, na które na razie nie ma odpowiedzi.

Przede wszystkim – jeśli Jyn jest tak ważną postacią, to gdzie była w czasie akcji umiejscowionej w oryginalnej trylogii? Jeśli zginęła ona przed wydarzeniami znanymi z Nowej nadziei, to nie ma zbyt wielkiej możliwości, aby była ona matką Rey. Na ten temat wypowiedział się reżyser Colin Trevorrow, który stanie za kamerą Star Wars: Episode IX:

Widziałem już wszystkie teorie na ten temat. Jedyne co mogę powiedzieć to fakt, że postaramy się, aby odpowiedź była głęboka i satysfakcjonująca, ponieważ Rey jest tak bardzo ważną postacią tego uniwersum. Nie tylko w kontekście Przebudzenia mocy, ale całej galaktyki. Ona na to zasługuje. Musimy mieć pewność, ze odpowiedź sprawi iż będzie się czuło, że wydarzenia te miały miejsce dawno, dawno temu w odległej galaktyce.

Z pewnością kwestia pochodzenia Rey i tego skąd czerpie swoją moc jest niezwykle intrygująca. Jest to element, który do samego końca będzie trzymał fanów w niepewności i sprawiał, że będą interesować się każdą kolejną odsłoną gwiezdnej sagi.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…