Jason Momoa z nadzieją o Justice League 2

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości odbył interesującą podróż przez trzy tygodnie, od kiedy jest wyświetlanych na ekranach kinowych. Wielu krytyków i fanów nie pozostawia suchej nitki na superbohaterach DC Comics, którzy rozpoczynają serię DC Expanded Universe (DCEU), jednak boxoffice pokazuje, że pomimo niedoskonałości, film okazał się hitem – zarobił 270 milionów dolarów w USA i 720 miliardów zagranicą przy budżecie 250 milionów dolarów. Już za kilka dni niektórzy aktorzy z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości spotkają się ponownie na planie Justice League Part 1. Pojawi się również Jason Momoa jako Aquaman. Oto co aktor powiedział o reakcjach na film i swoim podekscytowaniu rozpoczęciem zdjęć do kolejnej odsłony uniwersum DC.

Jestem podekscytowany. Wydarzyło się wiele rzeczy. Otrzymaliśmy wiele wsparcia od fanów i wiem, że istnieje wokół mnie wielki, piękny świat. Czuję się naprawdę uprzywilejowany, wiedząc, jak wiele rzeczy się wydarzy. Już nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą efekt końcowy. Teraz jest nasz czas – czas Justice League! Czekałem przez cztery lata na ten projekt i nie mogłem powiedzieć o nim ani słowa. Jestem trochę przytłoczony faktem, że w końcu ruszamy. Niektórzy polubili nasz film, inni nie. Nie słucham tego, co mówią inni. Nie można wszystkich zadowolić. Mnie się podobał!

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości był pierwszym filmem, w którym Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill) i Wonder Woman (Gal Gadot) spotkali się na dużym ekranie. Fani zobaczyli też po raz pierwszy pozostałych członków Justice League, wliczając w to Aquamana, The Flasha (Ezra Miller) i Cyborga (Ray Fisher). Kiedy zapytaliśmy, czy zostaniemy zaskoczeni w Justice League Part 1, aktor zaskakująco porównał produkcję do projektu Marvela.

To będzie coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Dla mnie, to jak Iron Man. Kiedy Iron Man pojawił się na ekranach, byłem zachwycony. Nigdy wcześniej nie przedstawiano tego bohatera i Robert Downey Jr. nadał mu niesamowitego charakteru. On jest geniuszem i to, co zrobił, było niesamowite. Uwielbiam to!

Jason Momoa po Justice League Part 1 zagra Aquamana w filmie dotyczącym tylko jego bohatera, ale wciąż jeszcze nie wiadomo, kiedy miałaby się rozpocząć produkcja. Reżyser James Wan mówił, że premiera może być 27 lipca 2018 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…