Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Stephen King i jego podróż do przeszłości - premiera 22.11.63 1

Dziś na antenie kanału FOX zadebiutuje 22.11.63 – jeden z najbardziej oczekiwanych seriali tej wiosny. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Dallas ‘63, autorstwa mistrza literatury grozy i fantastyki – Stephena Kinga.

James Franco jako Jake Epping i George MacKay jako Bill Turcotte

Już dziś o godz. 22.00 w FOX premiera serialu 22.11.63, który powstał na podstawie bestsellerowej powieści Dallas ‘63, autorstwa samego Stephena Kinga. Jego producentem jest J.J. Abrams – współtwórca sukcesu serialu Zagubieni (nagroda Emmy w kategorii najlepsza reżyseria serialu dramatycznego), filmu Super 8 (Saturn w kategorii najlepsza reżyseria), czy ubiegłorocznego hitu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

Główny bohater, Jake Epping (James Franco), przeciętny amerykański obywatel, dostaje szansę napisania historii na nowo i stworzenia lepszego świata. Jego chory na raka przyjaciel, Al Templeton (Chris Cooper), głęboko wierzy, że Epping potrafi odmienić losy ludzkości, przenosząc się w czasie i uniemożliwiając przeprowadzenie zamachu na prezydenta Johna Fitzgeralda Kennedy’ego. Zmiana biegu wydarzeń nie jest prosta. Podczas misji Jake musi stawić czoła wielu trudnościom. Jednak jego największym wrogiem jest… przeszłość, która wcale nie chce być zmieniana. Igranie z nią oraz próby manipulacji i zmian mogą przynieść całemu światu więcej złego niż dobrego.

Chris Cooper jako Al Templeton i James Franco jako Jake Epping, fot. Ben Mark Holzberg

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 11 KWIETNIA, GODZ. 22:00
Emisja w poniedziałki o godz. 22:00 na FOX

Zapowiedź serialu:

Źrodło: FoxTv

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…