Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Drugie życie - majowa premiera stacji FOX 0

W maju widzowie kanału FOX poznają nowy, trzymający w napięciu serial akcji pt. Drugie życie. Producentami wykonawczymi serialu są Rand Ravich oraz Howard Gordon. Inspiracją dla twórców serialu była słynna dziewiętnastowieczna powieść „Frankenstein” Mary Shelley.

Jimmy Pritchard ma 75 lat. Jest cynicznym, gburowatym byłym żołnierzem marynarki wojennej i szeryfem, który z powodu zamiłowania do łamania panujących w jego zawodzie zasad, kilkanaście lat temu został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska. To pijak, kobieciarz, mąż i ojciec, który zawsze ponad rodzinę przedkładał pracę. Pewnego dnia, mężczyzna zostaje zamordowany podczas napadu, w domu swojego syna Duvala Pritcharda (w tej roli występuje Tim DeKay”). Jednak śmierć nie uwolniła Pritcharda od doczesnego życia. Rodzeństwo miliarderów-naukowców Mary Goodwin (Dilshad Vadsaria i Otto Goodwin (Adhir Kalyan) postanawia przywrócić go do świata żywych.

Jimmy Pritchard (Robert Kazinsky), dostaje więc drugą szansę – zostaje wskrzeszony. Budzi się w swoim własnym, ale młodym, wysportowanym i niezwykle silnym ciele. Co z tego, skoro starcza zgorzkniałość i mentalność starego człowieka nadal jest w nim żywa?

Czy stojący przed możliwością naprawienia swoich błędów Pritchard będzie próbował odkupić swoje winy? Co zrobi z odzyskanym życiem? Czy powróci do starych nałogów i ulegnie dawnym pokusom?

Odpowiedzi tylko na FOX. 31 maja (wtorek) od 21:00 (dwa odcinki).

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…