http://vimeo.com/mironkundzicz

Nowe projekty Gabora Csupo 0

Reżyser Gabor Csupo zajmie się teraz reżyserią dwóch familijnych filmów fantasy.

Będą to The Moon Princess i The White Giraffe.

Arlene Klasky i Gabor Csupo jedni z twórców serialu Dzika rodzinkaArlene Klasky i Gabor Csupo jedni z twórców serialu Dzika rodzinka

Zdjęcia do pierwszego obrazu mają się rozpocząć latem. Budżet ma wynieść 25 milionów dolarów. Producentami są firmy z Wielkiej Brytanii i Węgier. Scenariusz będzie oparty na powieści dla dzieci z 1946 roku, The Little White Horse, autorstwa
Elizabeth Goudge (Green Dolphin Street).

Film będzie opowiadał przygody trzynastoletniej dziewczynki w magicznym świecie, z którego będzie musiała wypędzić starożytną klątwę. Colin Firth (Czarna Żmija: Tam i z powrotem) zagra jej wujka. Scenariusz napiszą Lucy Shuttleworth i Graham Alborough.

W drugim projekcie, główną rolę zagra AnnaSophia Robb (Charlie i fabryka czekolady). Producentami będą 20th Century Fox i Walden Media. Scenariusz tego obrazu, również będzie adaptacją powieści, tym raze autorstwa Lauren St. John.

Fabuła tego obrazu, skupi się na młodej dziewczynce, która zostaje wysłana z Anglii do rezerwatu przyrody w Południowej Afryce, gdzie żyje jej babcia, o której istnieniu, dziewczynka nigdy nie wiedziała. Stało się tak, ponieważ jej rodzice umarli.

Zaraz po przyjeździe, dziewczynka odkryje mityczną białą żyrafę i będzie się starać rozwiązać tajemnicę, dlaczego wszyscy trzymają ją w tajemnicy.

Gabor Csupo urodził się w Budapeszcie. Wyreżyserował do tej pory jeden film pełnometrażowy, Most do Terabithii. Ma na koncie dwie nagrody Emmy i CableACE Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…