Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do The Defenders jeszcze w tym roku 1

Marzec z pewnością był ważnym miesiącem dla serialowego uniwersum Marvela i Netfliksa. Premiera drugiego sezonu Daredevila, ogłoszenie daty premiery Luke'a Cage'a oraz decyzja o stworzeniu Iron Fista.

Te wydarzenia z pewnością są świetną informacją dla fanów czekających na moment, w którym wszyscy ci bohaterowie pojawią się razem na jednym ekranie. Jak się okazuje może stać się to już niebawem. Aktor wcielający sie w Diabła z Hell’s Kitchen, Charlie Cox wypowiedział się na temat produkcji The Defenders:

Z tego co mi wiadomo pod koniec roku rozpoczniemy pracę nad The Defenders i oczywiście Daredevil będzie ważną częścią tej drużyny. Nie mam pojęcia jaka historia zostanie zaprezentowana. Jestem jednak z tego powodu bardzo podekscytowany i zainteresowany tym, jak te wszystkie seriale zostaną połączone w jedno.

Na koniec Cox odniósł się również do swojego własnego serialu, czyli Daredevila. Na razie w mediach cicho na temat trzeciego sezonu produkcji. Aktor ma jednak nadzieję, iż wątki które nie zostały wyjaśnione w 2. sezonie, zostaną poruszone właśnie w The Defenders.

Źrodło: comicbook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…