Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czarna Wdowa dostanie jednak swój film? 1

Pewnie nie jeden fan filmowego uniwersum Marvela jest zawiedziony z faktu, iż to Captain Marvel, a nie Czarna Wdowa będzie pierwszą kobiecą superbohaterką, która dostanie swój solowy film.

Na szczęście jednak postać grana przez Scarlett Johansson nadal jest w planach Marvela. Jeśli pójdzie wszystko zgodnie z planem Czarna Wdowa za jakiś czas otrzyma swoje solowe przygody. Prawdopodobnie nie da rady zmieścić jej w tak zwanej trzeciej fazie, więc pomysł realizacji tego filmu zostanie przeniesiony na kolejną.

Nie ma wątpliwości, że Czarna Wdowa to niezwykle interesująca postać z intrygującą przeszłością. Na ten temat wypowiedział się Kevin Faige, który rozmawiał z prasą przy okazji promocji Kapitana Ameryki:

Tak to pewne, film o Czarnej Wdowie z wielu powodów byłby świetny. Jednak kiedy zaczyna mówić się o rzeczach od 4-5 lat, czasami tak robimy. O Doktorze Strange’u rozmawialiśmy przez 10 lat. Byliśmy jednak skupieni na dziewięciu poprzednich filmach, tak jak teraz mamy plany do 2019 roku.

Oczywiście Scarlett Johansson w roli Czarnej Wdowy zobaczymy w kolejnym filmie Marvela – Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…