http://vimeo.com/mironkundzicz

Williams i Preston w Old Dogs 0

Robin Williams i Kelly Preston wystąpią w komedii Old Dogs.

Produkuje Walt Disney Pictures. Reżyserem będzie Walt Becker (Wieczny Student).

Robin Williams w filmie Good Morning, Vietnam 1987Robin Williams w filmie Good Morning, Vietnam 1987

W obsadzie znalazł się już John Travolta (Gorączka sobotniej nocy) i mówi się, że na ekranie wystąpi też Ella Travolta, córka Travolty i Preston.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w lipcu. Producentami będą Andrew Panay (Van Wilder 2: The Rise of Taj), Peter Abrams (Chłopak na dworze króla Artura) i Robert Levy (Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż), a producentem wykonawczym, Garrett Grant (Fałszywa dwunastka II).

Scenariusz, autorstwa Davida Diamonda (Family Man) i Davida Weismana (The Killing of America), będzie opowiadać o parze najlepszych przyjaciół i partnerów w biznesie, których życie wywróci się do góry nogami, kiedy będą musieli opiekować się siedmioletnimi bliźniakami.

Na planie ponownie spotkają się reżyser i Travolta, którzy pracowali ze sobą przy Wild Hogs. Komedia ta, stała się przebojem i na całym świecie zarobiła do tej pory ponad 200 milionów dolarów.

Robin Williams urodził się w Chicago. Ma na koncie występy w filmach Buntownik z wyboru, Good Morning, Vietnam, Zdjęcie w godzinę, Stowarzyszenie Umarłych Poetów czy Jack. Był czterokrotnie nominowany do Oscara, ale zdobył go tylko raz. Poza tym ma na koncie dwa Saturn Award, pięć American Comedy Award i cztery Złote Globy.

Kelly Preston urodziła się na Hawajach. Znana jest z ról w filmach Bitwa o Ziemię, Od zmierzchu do świtu, Jerry Maguire, Cudotwórca czy Epitafium.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…