Pakt - ruszyły zdjęcia do drugiej serii 0

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu polskiego serialu HBO – Pakt. Ponownie w roli głównej zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a reżyserią zajmie się Leszek Dawid. Premiera jest planowana przez HBO na jesień tego roku.

W drugim sezonie Paktu ponownie wystąpi Marcin Dorociński w roli dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego. Całość serialu wyreżyseruje Leszek Dawid, twórca wielokrotnie nagradzanych filmów fabularnych Jesteś bogiem i Ki, a także głośnego dokumentu Bar na Viktorii.

Kolejny sezon będzie kolejnym śledztwem Piotra rozpisanym na polską rzeczywistość. Stanie się doskonałym materiałem, by spojrzeć na mechanizmy władzy, uwikłaniu ludzi oraz relacjom między nimi.

Pierwszy sezon ‘Paktu’ był wydarzeniem na naszym rynku, z tym większą przyjemnością przyjąłem propozycję realizacji drugiego sezonu
mówi Leszek Dawid, reżyser serialu.

Drugi sezon Paktu powstaje na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, którego autorami są Marcin Kubawski, Jarosław Kamiński, Andrzej Gołda i Maciej Kubicki. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark – Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

Akcja serialu dzieje się w Warszawie oraz na Śląsku. Rozpoczęte w kwietniu zdjęcia potrwają aż do lipca. Premiera sześciodocinkowego drugiego sezonu serialu Pakt została zaplanowana na jesień tego roku.

Źrodło: hbo.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…