Benedict Cumberbatch jako Sherlock - pierwsze zdjęcie 4 sezonu 0

Te włosy! Ten płaszcz! Tak, zaczęło się! W kolejnym sezonie będzie działo się jeszcze więcej, wliczając w to pojawienie się nowych członków obsady.

Mark Gatiss/twitter

Oto co pojawiło się w oficjalnym synopsisie:

Sezon 4 zaczyna się, kiedy bystry Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch), po raz kolejny powraca na brytyjską ziemię, podczas gdy Doktor Watson (Martin Freeman) i jego żona Mary (Amanda Abbington) przygotowują się do przyjścia na świat ich pierwszego dziecka na świat.

W powietrzu wisi również romans jak dowiedzieliśmy się od Ruperta Gravesa, który grał inspektora Lestrade, jego bohater zdecydowanie coś czuje do Molly (Louise Brealey), więc być może zobaczymy, jak rozwinie się ich relacja.

Moffat tak mówi o nadchodzącym sezonie:

Sherlock sezon czwarty – znowu zaczynamy! Cokolwiek robimy, gdziekolwiek pójdziemy, wszystkie drogi prowadzą na Baker Street i zawsze czujemy się, jakbyśmy wracali do domu. Duchy przeszłości pojawiają się w życiu Sherlocka Holmesa i Johna Watsona. Zbliża się strach i tragedia. Taka jest historia, którą opowiadamy od samego początku i ponownie chcemy osiągnąć ten klimat.

Ja już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, który najpewniej zagości na ekranach w 2017. A Wy lubicie Cumberbatcha w tej roli?

Źrodło: http://collider.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…