Batman v Superman ponownie w kinach 1

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości jest uznawany za rewelację, co nie oznacza, że Warner Bros. i DC nie są zawiedzeni wynikami z box office. Film miał dobre przyjęcie w pierwszym tygodniu wyświetlania, ale zaliczyły duży spadek w kolejnych. Teraz Warner Bros. planuje wprowadzenie na duże ekrany wersji dozwolonej od lat 18, aby wycisnąć jeszcze więcej pieniędzy z tej produkcji.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości w wersji dla dorosłych miało pojawić się do domowego użytku. Nie wierzono, że ta prawie trzygodzinna wersja filmu ma szansę powodzenia w lokalnych multipleksach. Jednak reżyser Zack Snyder przemontował film, wprowadził dodatkowe 30 minut zdjęć, które zostały usunięte z oryginalnej wersji. Tym razem mówi się, że produkcja będzie jeszcze bardziej brutalna.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Warner Bros. wprowadzi dłuższą wersję do kin, co wynika z chęci dodania kilku dodatkowych informacji do filmu rozpoczynającego ich całą przygodę z DCEU aż do 2020 roku.

Produkcja filmu co prawda zwróciła się Warner Bros., ale nie osiągnęła aż tak dużego sukcesu, jakiego się spodziewano. Zack Snyder zdradził, czego możemy się spodziewać po wersji od lat 18.

[Wersja DVD] jest o pół godziny dłuższa, zawiera kilka dodatkowych materiałów, które musieliśmy wyciąć ze względu na ograniczenia wiekowe. Cieszyłem się, myśląc "super, mogę wszystko dodać z powrotem do wersji reżyserskiej". To był materiał, który po prostu ponownie zamieściłem, a MPAA przyjrzała się mu jeszcze raz. Stwierdzili, że ten film jest R-rated (dla dorosłych). Co prawda nie ma nagości, ale jest trochę więcej przemocy. Pojawia się paru bohaterów, jak Green Bay Packers Ahmana Greena. Do tego C.T. Fletcher, który jest umięśnionym guru z Compton. Jest niesamowity! Pojawia się sporo niespodzianek i myślę, że będzie to niezłą frajdą dla wszystkich. Jest też fajny smaczek, o którym teraz nie powiem, ale pojawi się jako zapowiedź uniwersum Justice League. Nazywamy to Ultimate Cut, ponieważ dla mnie stanowi głębsze wejście w ten świat… Powiedziałbym, że nie zabraliśmy dużo z historia Supermana i Batmana, ale pojawia się kilka elementów, które ich otaczają. Pojawiają się dodatkowe sceny i troszkę dłuższe zakończenie.

Wydaje się, że sporo rzeczy powróci do obrazu. 30 minut to wiele taśmy i dodatkowych scen. Myślicie, że to wystarczające, aby film ponownie trafił na duże ekrany? Czy może film od razu powinien trafić na DVD i Blu-ray?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…