na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Baldwin Entertainment Group kręci z Bellucci 0

Istniejące od ponad trzech lat studio Baldwin Entertainment Group zaangażowało nowych reżyserów do swych czterech najnowszych produkcji. W jednej z nich Monica Belucci zagra rolę główną.

Kadr z filmu SaharaKadr z filmu Sahara

Producenci takich filmów jak Ray czy Sahara mają w planach wyprodukowanie czterech kolejnych obrazów, do realizacji których studio zatrudniło czterech reżyserów.

Chuck Russell (Król Skorpion, Maska) zajmie się reżyserią przygodowego Mandrake, którego scenariusz powstanie na podstawie komisku. W walce z przestępcami pomagają mu nie tylko przyjaciele: Lothar i Narda, ale także jego niezwykłe zdolności. Film akcji 1:30 Train wyreżyseruje Joel Schumacher (Liczba 23, Upiór w operze, Klient). Monica Bellucci zagra w nim kobietę spieszącą się na nocny pociąg. Zanim jednak dociera na dworzec, w wyniku kradzieży traci dokumenty i pieniądze. Musi sobie poradzić nocą w niebezpiecznym mieście. Deepa Mehta (Trylogia żywiołów) nakręci dramat ekologiczny Luna, a Peter Cattaneo (Goło i wesoło) nagra dla studia komedię romantyczną Indiscretion.

Obecnie w studio trwają pracę nad Death Sentence, którego reżyserem jest James Wan (Piła). W tym dramacie sensacyjnym główne rolę grają Kevin Bacon i John Goodman. Zaś Angelina Jolie wystąpi w ekranizacji Atlasu zbuntowanego A. Rand.

Nad całością prac czuwa ręka właścicieli Baldwin Entertainment Group: Howard I Karen Baldwin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anita_Nowakowska

Czyżby się szykowała kolejna produkcja dzięki której Bellucci powiększy swój ogród złotych malin?

Proszę czekać…