Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Inhumans jednak później w kinach 0

Po ogłoszeniu daty premiery sequela filmu Ant-Man, czyli Ant-Man and the Wasp wiele się spekulowało o niemożliwości zrealizowania w tak bliskim czasie kolejnych filmów z rodziny Marvela. Wszystko wskazuje na to, że spekulacje okażą się prawdą, bo Marvel i Disney przygotowują się do przesunięcia premiery produkcji Inhumans o parę miesięcy, żeby nie powiedzieć lat. Możliwe, że zamiast pojawić się w fazie trzeciej kinowego uniwersum Marvela, film stanie się początkiem czwartej

Jak narazie losy filmu opowiadającego o kosmicznej rasie superbohaterów nie są do końca określone. Pierwotnie film zaplanowano na 2 lipca 2019 roku, jednak producent Kevin Feige wskazał ostatnio powody przesunięcia filmu w bliżej nie określoną przyszłość, do których zalicza się m.in. powstanie filmu Ant-Man and the Wasp oraz restartu Spider-Mana. Co istotne film nie został anulowany.

Od momentu ogłoszenia rozpoczęcia trzeciej fazy filmów do harmonogramu dołożyliśmy reboot Spider-Mana oraz Ant-Man and the Wasp. Walt Disney Company ogłosiło premierę kolejnego Indiany Jonesa w tym okresie więc myślę, że to trochę namiesza nam w datach premier, które mamy już ustalone. Jak mocno namiesza? Nie jestem w stanie teraz powiedzieć.

Osobiście bardzo żałuję takiego obrotu spraw, bo historia Inhumans nadaje się idealnie do kinowego przedstawienia. O nowych informacjach w tym temacie będziemy pisać na bieżąco.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…