Po prostu kocham kino :)

Nice Guys. Równi goście - czy ty też byś ich zatrudnił? 2

Takich dwóch, jak ich trzech, nie ma ani jednego! Russell Crowe i Ryan Gosling w najnowszej komedii kryminalnej Nice Guys. Równi goście chwytają sprawców za co popadnie! Jako prywatni detektywi są w stanie rozwikłać każdą sprawę. 20 maja będzie można poznać ich osobliwe metody.

Holland March (Gosling) i Jackson Healy (Crowe) oferują szeroki zakres usług towarzysko – detektywistycznych. I trzeba przyznać, że robią to z wyjątkowym wdziękiem. Są w stanie wziąć na klatę każdą sprawę i można być niemal pewnym, że śledztwo co prawda zostanie poprowadzone pod prąd, jednak ze spektakularnym sukcesem.

Holland March (Ryan Gosling) i Jackson Healy (Russell Crowe)

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 844-4-NICE-GUYS i zostaw im wiadomość! W sieci zaprezentowano właśnie video reklamujące imponujący wachlarz ich usług:

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Jeszcze nie jesteście pewni, czy warto ten film obejrzeć? Zobaczcie polski zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…