Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Faceci w czerni spotkają jednak Jump Street! 0

Jeśli ktokolwiek myślał, że crossover serii Faceci w czerni oraz Jump Street nigdy nie powstanie, mimo wcześniejszych plotek, to był w dużym błędzie. Sony Pictures podało podczas CinemaCon w Las Vegas oficjalny tytuł produkcji!

Co prawda poza tytułem nie wiadomo absolutnie nic więcej o filmie jednak to i tak dużo zważywszy na specyfikę takiej komedii akcji. Film zatytułowany będzie MIB 23, a tak prezentuje się logo:


Pierwsze plotki na temat filmu pojawiły się w grudniu 2014 roku kiedy hakerzy wykradli e-maile od Sony i wypuścili je do sieci. Poza informacjami o crossoverze były tam też informacje, że w filmie nie wystąpią gwiazdy MIB – Will Smith i Tommy Lee Jones, ale czy to się potwierdzimy musimy jeszcze poczekać.

Ponoć scenariusz do filmu zarysował już twórca 22 Jump StreetRodney Rothman. Wcześniej pojawiły się też informacje, że Sony planuje restart serii o Facetach w czerni z nową, młodą obsadą, ale również nie wiadomo czy MIB 23 będzie w jakikolwiek sposób połączone z tymi planami. Nie ogłoszono jeszcze ewentualnej daty premiery ani terminu rozpoczęcia zdjęć.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…