Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Peyton Reed na temat kolejnego Ant-Mana 1

Z okazji światowej premiery filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, którą przygotował Marvel Studios, wiele znanych nazwisk pracujących przy filmowym uniwersum Marvela pojawiło się na czerwonym dywanie.

Jednym z nich był Peyton Reed, reżyser Ant-Mana. Przez chwilę miał okazje powiedzieć kilka słów na temat kontynuacji filmu, która będzie nosiła tytuł Ant-Man and the Wasp:

Aktualnie ciężko pracujemy nad scenariuszem. Jesteśmy zamknięci w pokoju. Paul Rudd, Adam McKay, Gabriel Ferrari, Andrew Barrer oraz ja. Tworzymy prawdziwą burzę mózgów w celu wymyślenia odpowiedniej historii. Myślę, że to jedyna rzecz jaką mogę na razie powiedzieć. Do premiery filmu mamy jeszcze dwa lata. W tym czasie stworzymy materiał, który sprawi że otrzymacie coś czego w kinie jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć.

Oczywiście Paul Rudd powróci w roli tytułowej. Oprócz niego w filmie ponownie zobaczymy Evangeline Lilly, która zagra tytułową Wasp oraz Michaela Douglasa, czyli filmowego Hanka Pyma. Premiera 6 lipca 2018 roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…