Fdb.pl 2.0 ruszyło o 15 z hakiem ;) 0

Po długich i trudnych pracach ruszył nowy system zarządzania treścią. Pracy było bardzo dużo, ale jestem pewny, że było warto czekać.

Ważniejsze zmiany:
- wszystkie treści które można dodać, można również usunąć bądź zmienić. Różnią się powiedzmy sposoby zmiany / usunięcia oraz w przypadku opisów i recenzji prawa do zmian (twórca może zmienić wszystko co mu się podoba, osoba trzecie tylko błędy),
- w jednej treści można zgłosić wszystkie dane na temat filmu,
- dodawanie plakatów w różnych rozmiarach (ograniczenia tyczą się skrajnych wymiarów),
- obsada i ekipa : wprowadzono zawód (dla niektórych przypadków) i atrybut,
- ograniczona lista gatunków,
- weryfikacja pojedynczych elementów – weryfikator może zatwierdzić część treści, a część odrzucić (choćby jednego aktora, który jest źle dodany). Jeżeli treść zostanie odrzucona, to można ją bez problemu dodać ponownie (bez jej dodawania), trzeba tylko ewentualnie usunąć rzeczy zatwierdzone (także bez problemu).

Nowy system na fdb.plNowy system na fdb.pl

Nowy system został oddany do waszego użytkowania i mamy nadzieję, że już go pokochaliście. Jeśli nie, to jesteśmy pewni, że nastąpi to wkrótce. Wiadomo, że zawsze można coś jeszcze udoskonalić, bo nie ma rzeczy idealnych. Na pewno warto podziękować z tego miejsca wszystkim, którzy pomagali w tworzeniu nowego systemu i wspierali naszego niezastąpionego Grzegorza Derebeckiego ( mam nadzieję, że wreszcie przestaniecie nas mylić). Poczułem się przez chwilę jak na Oscarach zapominając tylko, że to nie ja zasługuję na największe oklaski. Na koniec pozostaje tylko życzyć miłego dodawania, weryfikowania oraz częstego odwiedzania naszego serwisu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

BigGiantHead

Jakbym miał napisać czego mi brakuje, to bym do wieczora tu siedział. Spokojnie, wszystko będzie w swoim czasie. Pamiętaj, że fdb to jeszcze bardzo młody portal, a tego typu zmiany to nie jest 5 minut roboty przy kodzie :).

Czego ci brakuje najbardziej bo można pewnie nawymyślać..

Sam coś tam nie raz pisałem i wiem jakie to czasochłonne nie mniej jednak potrzeba tu featuresów, a jakich to powinni użytkownicy chyba określać bo w końcu to oni z tego korzystają i umieszczają tu treści. Każdy pomysł powinien być mile widziany.. :) Może by tak specjalne miejsce na takie pomysły zrobić? Ludzie tam zostawiają pomysły, autorzy zaznaczają co według nich jest wykonalne i na kiedy. Jak się coś spodoba ludziom to zagłosują, a jak autorzy strony ftb napiszą kod to zaznaczą jako dodany. Czy jakoś tak…

Co do filtrowania treści w katalogu filmowym uważam to za dobry pomysł jako stary filmwebowiec – jak jeszcze filmweb nie był tak zalany flashami i reklamami (np. top 100 świata/polski).

lifemovie

1. Przydałoby się w "katalogu filmów" filtrowanie treści. Np. "Sortuj: Alfabetycznie/Najwyżej oceniane/Według daty/itp".. (Na google-video jest "zaawansowane wyszukiwanie" – może coś podobnego zrobić?)
2. Tryb pełnoekranowy dla zwiastunów..

Może coś jeszcze komuś brakuje?

k4c5er

Teraz się trzeba przyzwyczaić i dodawać :) super! :-)

NeverGiveUp

Już polubiłem nowy system, o wiele lepszy od poprzedniego :-)

nathalie

Brawo!!!! :]

Proszę czekać…