Fdb.pl 2.0 ruszyło o 15 z hakiem ;)

Po długich i trudnych pracach ruszył nowy system zarządzania treścią. Pracy było bardzo dużo, ale jestem pewny, że było warto czekać.

Ważniejsze zmiany:
- wszystkie treści które można dodać, można również usunąć bądź zmienić. Różnią się powiedzmy sposoby zmiany / usunięcia oraz w przypadku opisów i recenzji prawa do zmian (twórca może zmienić wszystko co mu się podoba, osoba trzecie tylko błędy),
- w jednej treści można zgłosić wszystkie dane na temat filmu,
- dodawanie plakatów w różnych rozmiarach (ograniczenia tyczą się skrajnych wymiarów),
- obsada i ekipa : wprowadzono zawód (dla niektórych przypadków) i atrybut,
- ograniczona lista gatunków,
- weryfikacja pojedynczych elementów – weryfikator może zatwierdzić część treści, a część odrzucić (choćby jednego aktora, który jest źle dodany). Jeżeli treść zostanie odrzucona, to można ją bez problemu dodać ponownie (bez jej dodawania), trzeba tylko ewentualnie usunąć rzeczy zatwierdzone (także bez problemu).

Nowy system na fdb.plNowy system na fdb.pl

Nowy system został oddany do waszego użytkowania i mamy nadzieję, że już go pokochaliście. Jeśli nie, to jesteśmy pewni, że nastąpi to wkrótce. Wiadomo, że zawsze można coś jeszcze udoskonalić, bo nie ma rzeczy idealnych. Na pewno warto podziękować z tego miejsca wszystkim, którzy pomagali w tworzeniu nowego systemu i wspierali naszego niezastąpionego Grzegorza Derebeckiego ( mam nadzieję, że wreszcie przestaniecie nas mylić). Poczułem się przez chwilę jak na Oscarach zapominając tylko, że to nie ja zasługuję na największe oklaski. Na koniec pozostaje tylko życzyć miłego dodawania, weryfikowania oraz częstego odwiedzania naszego serwisu.