Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wystartowały zdjęcia do Mrocznej Wieży 1

W czasie trwania CinemaCon 2016 potwierdzono, iż zdjęcia do ekranizacji kultowej powieści autorstwa Stephena Kinga, Mroczna Wieża wystartowały.

Reżyserem produkcji jest Nikolaj Arcel, który ma na swoim koncie takie filmy jak W szponach złego ducha, Fables oraz Kochanek królowej. Gwiazdami produkcji są natomiast Idris Elba i Matthew McConaughey.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 17 lutego 2017 roku.

Cykl opowiada historię Rolanda Deschaina, którego celem życiowym jest dotarcie do tytułowej Mrocznej Wieży, mitycznego budynku, który może być istotą całego istnienia, znajdującego się w centrum wszystkich światów. Roland jest ostatnim żyjącym członkiem bractwa rycerskiego znanego jako rewolwerowcy. Początkowo bohater jest bardzo tajemniczy, nie znamy nawet jego wieku, jednakże wraz z rozwojem historii poznajemy jego historię i przyczyny jego podróży. Na swej drodze pomaga napotkanym ludziom w imię kodeksu honorowego zwanego Drogą Elda, jest także zmuszony do dokonywania wielu trudnych wyborów, takich jak wybór pomiędzy życiem przyjaciela a kontynuowaniem podróży do Wieży. (źródło: wikipedia)

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…