Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Charlize Theron gotowa do powrotu Furiosy 1

Mad Max: Na drodze gniewu był jednym z największych blockbusterowych hitów 2015 roku. Przy budżecie 150 milionów $ zarobił w samych tylko Stanach 153,6 milionów $, a na całym świecie 378,4 milionów $. Film zdobył również sześć statuetek Oscarów przy dziesięciu nominacjach, w tym za najlepszy film.

Na ten moment wiadomo, że reżyser i scenarzysta filmu George Miller pracuje już nad sequelem, który prawdopodobnie będzie zatytułowany Mad Max: The Wasteland. Pomimo braku informacji na temat fabuły oraz tego czy ktokolwiek z obsady Na drodze gniewu pojawi się ponownie w kolejnej części, Charlize Theron podcza wywiadu dla MTV News zdradziła, że jest gotowa na powrót granej przez nią Furiosy:

Bardzo bym chciała przywrócić jej postać do życia. To był zaszczyt i uczące pokory doświadczenie zarazem. Widzieć reakcję ludzi na twoją pracę, kiedy ty wypruwasz z siebie flaki na planie. To miłe uczucie i mogę teraz spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Widzę jak ona jest odbierana przez ludzi, wtedy patrzę na tą dziewczynę i myślę: "Tak, zdecydowanie bardzo bym chciała wcielić się w nią ponownie."

Ostatnie doniesienia o Mad Max: The Wasteland pochodzą jednak z października zeszłego roku, kiedy to reżyser oznajmił, że Furiosa nie będzie częścią filmu. Później w styczniu br. George Miller powiedział jednak, że chciałby zrobić oddzielny film opowiadający pochodzenie Furiosy.

Theron zapytana czy rozmawiała z reżyserem o tych planach stwierdziła:

Nie widziałam się z George’em od Oscarów. Myślę, że to wszystko było dla niego bardzo przytłaczające. Lubi być w odosobnieniu, wykorzystać czas dla samego siebie. Myślę, że jak będzie gotowy to będzie gotowy i mam nadzieję, że zadzwoni.

A Wy? Chcielibyście ponownie zobaczyć Furiosę na ekranach?

Źrodło: MTV News

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…