Cable idealny dla Deadpool 2 1

Deadpool odniósł ogromny sukces, dzięki swojemu niekonwencjonalnemu bohaterowi. Jak pamiętamy film zawierał scenę po napisach, składającą hołd filmowi Wolny dzień Ferrisa Buellera, gdzie Merc With the Mouth potwierdzał pojawienie się Cable’a w Deadpool 2. Taka zapowiedź była dość śmiałym posunięciem, biorąc pod uwagę fakt, że sequel nie był niczym pewnym. Teraz, kiedy film zarobił 757 milionów, wiemy, że pojawi się kontynuacja.

Scenarzyście Rhett Reese i Paul Wernick będą pracować nad sequelem. Oto co Reese mówi o Cable:

To zabawne, że on jest bardzo poważny i bierze pod uwagę o wiele ważniejsze sprawy niż Deadpool ma w zwyczaju. Myślę, że takie zestawienie przyniesie dużo radości. Dobrze się bawiliśmy z Colossusem w pierwszym filmie. Myślę, że Cable daje nam możliwość zapewnienie kolejnego kontrapunktu dla Deadpoola.

Deadpool odniósł ogromny sukces przy stosunkowo małym budżecie. Przyjęło się, że przy kolejnych częściach zwiększa się wydatki, ale Paul Wernick ujawnił, że budżet zostanie na tym samym poziomie.

Nie chcemy zrobić epickiej historii za 200 milionów. Chcemy zrobić po prostu sequel Deadpoola za 50 milionów. Myślę, że ludzie pokochali ten film ze względu na niesamowity charakter. To była opowieść o skrzywdzonym facecie, który próbuje znaleźć swoją drogę w świecie. Myślę, że będziemy kontynuować tą strategię. Gdybyśmy zwiększyli budżet, byłoby to przeciwko charakterowi. Deadpool chce ocalić samego siebie, nie chce ocalać świata. Nie ratuje miast ani nie odpiera inwazji obcych.

Ryan Reynolds powróci jako Deadpool, ale oprócz pojawienia się Cable’a, niewiele więcej wiadomo o drugiej części. Krążą plotki, że do fabuły zostanie włączona Domino jako prawdopodobna kochanka Cable’a, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Scenarzysta:

Otwieramy się na kilka zabawnych propozycji, ponieważ nie mamy żadnych ograniczeń. Możemy pójść gdziekolwiek chcemy. Komiks zapewnił nam ogromny materiał, ale mamy też własne pomysły. Ryan ma swoje sugestie. A największą radością pisania Deadpoola jest wolność, wolność łamania zasad, wolność robienia szalonych rzeczy, a sequel daje o wiele więcej możliwości niż cześć pierwsza.

20th Century Fox nie ogłosilo jeszcze daty premiery, ale krążą plotki, że Ryan Reynolds dopiął swój kontrakt, a to pozwoli na rozpoczęcie zdjęć już tej jesieni. Jesteście ciekawi rezultatu?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…