Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

James Cameron robi 4 kolejne Avatary! Zobacz logo! 1

James Cameron ogłosił, że powstaną nie trzy, a aż cztery kolejne części filmu Avatar, który zadebiutował na ekranach kin w 2009 roku. Co ciekawsze – pierwszy sequel ma trafić do kin już w 2018 roku!

Twórca epickiej historii fantasy i największego kasowego hitu wszechczasów stwierdził, że jego wizja na temat kontynuacji ostatnimi czasy znacznie się poszerzyła. Początkowo planował tylko dwa sequele, jednak po spotkaniu z zespołem czterech scenarzystów oraz "najlepszych artystów i twórców na świecie", stwierdził, że ma za dużo materiału na tylko dwa filmy. Ostatecznie zdecydował się na powstanie aż czterech sequeli.

Do tej pory, z tego co widzę oczami wyobraźni, wykraczam daleko poza pierwszy film. Zdecydowaliśmy się rozpocząć prawdziwie masową produkcję kinowego projektu, robiąc cztery epickie filmy, który każdy będzie odrębną historią, ale razem stworzą jedną sagę. Uwierzcie mi, te filmy będą tak zaprojektowane, aby mogły w pełni zaprezentować się na ekranach kin.

Jak podaje Cameron kolejne części miałyby zawitać do kin w latach 2020, 2022 i 2023, zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia. Reżyser zaprezentował również logo filmu.

Logo filmu Avatar 2

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…