Tessa Thompson zagra w Thorze 0

Kilka dni temu ogłoszono, że Tessa Thompson dołączy do obsady nowego filmu z Thorem (Chris Hemsworth) w roli głównej. Zagra jego nową miłość w nadchodzącym Thor: Ragnarok, co skutkuje faktem, że Natalie Portman nie powróci jako Jane Foster.

Thompson zagra postać, która będzie "kimś w rodzaju superbohatera i pojawi się również w następnym filmie Marvela". A to oznacza, że może zobaczymy ją w Avengers: Infinity War. Stąd pojawiły się spekulacje, którą z żeńskich bohaterek komiksu może zagrać. W końcu mamy odpowiedzi!

Materiał, który niedawno pojawił się na Latino-Review, zdradza, że Thompson zagra marvelowką wersję Valkyrie.

W komiksach Marvela Valkyrie naprawdę nazywała się Brunnhilde i została wybrana przez All-Father Odin do przewodzenia Valkyrionowi. To kobieca wojowniczka i bogini, która wędruje po polach bitewnych.

Film zostanie wyreżyserowany przez Taika Waititi. Mówi się, że fabuła skupi się na perypetiach Thora, który będzie świadkiem śmierci Heimdalla (Idris Elba). Wiadomo, że poza Hemsworthem pojawi się Tom Hiddleston jako Loki i Mark Ruffalo jako Banner/Hulk, który w jakiś sposób dostanie się do Asgardu.

Tessa Thompson zdecydowanie będzie pasowała do tej opowieści, biorąc pod uwagę informacje, jakie udało nam się zdobyć do tej pory. Szczególnie ciekawie brzmią plotki, że Cate Blanchett pojawi się w roli "tajemniczego czarnego charakteru", być może będzie to Hela, boginie śmierci z Asgardu, która połączy swoje siły z Lokim, aby pozbyć się Thora.

Napływające informacje brzmią coraz ciekawiej. Co Wy o tym myślicie?

Źrodło: blastr.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…