Po prostu kocham kino :)

Zobacz przedpremierowo BONE TOMAHAWK w Warszawie 0

Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox, David Arquette, Richard Jenkins razem na jednym ekranie w filmie Bone Tomahawk. Jedyny przedpremierowy pokaz filmu 21 kwietnia w Kinie Atlantic. Bilety już w sprzedaży w kasie kina i na www.kinoatlantic.pl

Dziki Zachód po sezonie. Mała, leniwa mieścina o wiele znaczącej nazwie Bright Hope. Pusty Saloon, błękitne niebo, wypalony słońcem piasek…. Cały ten spokój burzy dziwny gość pojawiający się z nagła w miasteczku… Nikomu nie zdradza, że przed przybyciem do Bright Hope brał udział w napadzie, a uciekając trafił na indiański cmentarz, którego świętości nie uszanował. Nie mówi także o tym, że jego towarzysz za ten brak szacunku zapłacił własnym życiem. Zachowuje się dziwnie i nijak nie pasuje do stoickiego spokoju, jakim obdarzeni są mieszkańcy. Swoim zachowaniem, jak i całą postawą prowokuje Szeryfa.

Wszystko dzieje się na dzikim zachodzie, o strzelaninę nie trudno. Nieznajomy postrzelony w nogę, trafia do więzienia. Całonocny dyżur pełnić ma przy nim młoda i piękna lekarka, której mąż unieruchomiony leży w domu. Wszystko wydaje się wracać do normy. Szeryf zainterweniował, napastnik pojmany. Bright Hope może spokojnie osunąć się w swoją codzienność. Byłoby tak, gdyby nie. No właśnie… Rankiem więzienie okazuje się puste. Nie ma w nim, ani pojmanego, ani pani doktor. Porwało ich plemię Indian, którego to cmentarz został naruszony. Plemię okrutnych, krwiożerczych kanibali. Budzą grozę, odrazę i lęk. Nie powstrzymuje to jednak 4 mieszkańców Bright Hope. Szeryf, jego wiekowy zastępca, miejscowy dandys trudniący się zabijaniem Indian, oraz nie w pełni sprawny mąż ruszają na ratunek Pani Doktor. Nie straszna im długa droga, nie straszne opowieści jakie słyszą o kanibalach, Za punkt honoru stawiają sobie uratowanie porwanych. Każdy z nich jest zupełnie inny, każdym kieruje coś innego. Wszyscy czterej cenią odwagę, siłę i walkę o dobro innych. Ich droga, to nie jest coś ani zwykłego, ale też nie metafizycznego.

Przedpremierowy pokaz 21 kwietnia, godz. 20:50 w kinie Atlantic

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…