Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Gunn chciałby Fantastyczną czwórkę w MCU 0

Ubiegłoroczna ekranizacja komiksu Fantastyczna czwórka, została zmiażdżona przez krytyków i fanów. 20th Century Fox poniósł istną klęskę i zrezygnował z kontynuowania tworzenia filmów z tymi superbohaterami.

Filmowcy o nich jednak nie zapominają. Na ten temat wypowiedział się reżyser Strażników Galaktyki, James Gunn i o ewentualnych prawach, które mogłyby kiedyś trafić do Marvela:

Prawdopodobnie zrezygnowałbym z dodania Bena Grimma do Strażników Galaktyki nawet jeśli prawa należałyby do Marvela. Oczywiście chciałbym, aby Fantastyczna czwórka była częścią MCU. Fox posiada prawa do wielu znakomitych czarnych charakterów oraz postaci, z których chętnie bym skorzystał, dajmy na to z takich Annihilusa czy Kanga.

Z pewnością pojedynek Star-Lorda i jego drużyny z kosmicznym stworem przypominającym owada, mógłby być czymś interesującym. Na razie jednak Strażnicy Galaktyki muszą skupić się na innym zagrożeniu. W końcu świat musi przygotować się na nadejście potężnego Thanosa.

Aktualnie w Atlancie trwają zdjęcia do Strażników Galaktyki 2. Premiera filmu zapowiedziana jest na 28 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…