Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ayer i Leto o tatuażach Jokera 0

Wybór Jareda Leto na Jokera wywołał spore kontrowersje. Prawdziwa burza rozpętała się jednak dopiero wtedy, kiedy zaprezentowano nowy wygląd ikonicznego przeciwnika Mrocznego Rycerza.

Jednym z elementów, o których mówiło się najwięcej była wielka ilość tatuaży na ciele Jokera. W wywiadzie, którego David Ayer udzielił magazynowi Entertaiment Weekly, odnosi się właśnie do nowego wyglądu kultowego złoczyńcy:

Wygląd Jokera zmieniał się wiele razy, miał różną budowę ciała w historii komiksów DC. Jednak z jego wrodzonym talentem oraz charakterystyczną cechą, może czuć się jako współczesny gangster, ponieważ on zawsze był gangsterem.

Pomysł takiego, a nie innego wyglądu Jokera skomentował rownież sam Leto. Oto co powiedział:

David miał kilka specyficznych pomysłów. Proces tworzenia wyglądu Jokera był wspólną pracą. Były rzeczy, które ja zaprezentowałem przy stole, były też rzeczy które pokazał David. Jest to więc połączenie naszych chorych i powykręcanych umysłów. Było kilka specyficznych rzeczy, które mu się podobały i chciał je, więc przyszedłem mu z pomocą, aby ożywić je w najlepszy z możliwych sposobów.

Joker z pewnością będzie elektryzował fanów DC Comics. Nowe wcielenie ikonicznego złoczyńcy to jedna z tych rzeczy, która sprawi że Legion samobójców będzie chciał obejrzeć każdy. A ten w kinach pojawi się 5 sierpnia.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…