Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Miłość to miłość, mówią twórcy Dawno, dawno temu 0

Niedzielny odcinek serialu fantasy Dawno, dawno temu wprowadził do fabuły coś całkiem nowego. Widzowie mieli okazje zobaczyć po raz pierwszy w tej produkcji scenę LGBT.

W trzecim sezonie mieliśmy sytuację, w której Mulan pałała skrytą miłością do księżniczki Aurory. Teraz twórcy poszli trochę dalej. W jednej ze scen odcinka zatytułowanego "Ruby Slippers" dochodzi do pocałunku dwóch bohaterek, który zwiastuje całkiem nowy wątek w nadchodzącym sezonie.

Mulan wraz z Ruby pomagają Dorotce w odnalezieniu Zeldy, która ukradła psiaka Toto. Bohaterki trafiają do zaświatów, gdzie na Dorotkę rzucony zostaje czar. Zapada ona w sen, a obudzić ją może tylko i wyłącznie pocałunek prawdziwej miłości. I to właśnie na ten temat wypowiedzieli się twórcy Dawno, dawno temu:

Pocałunek prawdziwej miłości był częścią tego serialu od samego początku. Niedzielny odcinek był tylko potwierdzeniem tego, że w świecie magii, jak i tym rzeczywistym, miłość to miłość.

wyznali Adam Horowitz i Eddy Kitsis.

Według Horowtiza będzie to ekscytująca, emocjonująca i łapiąca za serce opowieść, która nie różni się niczym od innych miłosnych historii. Czy tak będzie? Tego dowiemy się w kolejnych odcinka i sezonach popularnego serialu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…