Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Akcja Bill & Ted 3 osadzona w jednym z europejskich miast 0

Coraz więcej mówi się o produkcji trzeciej części komedii o przygodach Billa i Teda. Niedawno podano informację, że Ed Solomon i Chris Matheson pracują nad scenariuszem filmu. Dzisiaj mamy kolejne wieści.

Dotyczą one tego, gdzie zostanie osadzona akcja filmu "Bill & Ted 3". Jak się okazuje tytułowi bohaterowie trafią do Europy, a dokładniej do stolicy Wielkiej Brytanii, Londynu:

Scenariusz do trzeciej części filmu jest już tworzony, a jego akcja osadzona zostanie w większości, w Wielkiej Brytanii. Cały film zostanie stworzony w brytyjskim duchu. Główni bohaterowie będą podróżować do Londynu, gdzie będą mieli okazję spotkać się z ważnymi postaciami historycznymi takimi jak Królowa czy Winston Churchill.

donosi Metro.uk

W role tytułowych bohaterów ponownie mieliby wcielić się Keanu Reeves i Alex Winter. Ten drugi wyznał, że zdjęcia miałyby wystartować pod koniec tego roku lub na początku kolejnego. Sama data premiery nie jest na razie znana. Z pewnością jednak będziemy Was informować o poczynaniach twórców.

Źrodło: Metro.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…