Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Summer Camp - Rześka atmosfera, zabójcza ekipa i masakryczna zabawa! 1

Na letni obóz nie do przetrwania zapraszają producenci hitów Obecność i [REC], a my prezentujemy polski plakat i nowy zwiastun filmu. Wakacje z piekła rodem rozpoczną się w polskich kinach już 27 maja.

Diego Boneta w filmie Summer Camp

Rześka atmosfera, zabójcza ekipa i masakryczna zabawa – oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w horrorze Summer Camp. To będą niezapomniane wakacje! Przynajmniej dla tych, którzy zdołają je przeżyć. Producenci Obecności, Annabelle i cyklu [REC], który rozsławił na świecie hiszpańskie kino grozy, powracają do ulubionego tematu opętania i wyniszczających ludzkość epidemii.

Summer Camp to historia zabójczego wirusa, którego atak zamienia wakacyjny obóz w prawdziwe piekło na ziemi. W obsadzie filmu m.in. gwiazdy obrazów Naznaczony i Project Lazarus oraz telewizyjnej wersji hitu Zombieland.

Summer Camp to prawdziwa gratka dla miłośników horrorów. Wciąga od pierwszych minut. – pisał o filmie serwis Ukhorrorscene.com, wystawiając wysoką notę 9/10.

Mroczny, przerażający i pełny niespodzianek. Rozrywka w najczystszej postaci – to wyimki z recenzji Scream Magazine.

Zaskakuje na każdym kroku – zapewnia Twitch.com

A popularny Joblo.com widzi w filmie połączenie 28 dni później i [REC] oraz każe przygotować się na "konkretną jazdę"! W podobnym duchu wypowiada się portal Flickeringmyth, który dostrzega w Summer Camp – "powiew świeżości w gatunku" oraz "jeden z najinteligentniejszych horrorowych scenariuszy ostatnich lat".

Oficjalny trailer horroru Summer Camp:

Troje wychowawców kolonijnych z USA przylatuje do Hiszpanii na obóz językowy. Zamiast wypoczynku i łatwych pieniędzy, czeka ich desperacka walka o przetrwanie. A wszystko przez wirus, który zamienia ludzi w krwiożercze monstra. Kiedy choroba infekuje kolejne ofiary, a dawni przyjaciele stają się bezwzględnymi wrogami, przeżyć zdołają tylko nieliczni. Ci, którzy siłą, przebiegłością i okrucieństwem przewyższą stworzone przez wirus potwory.

Polscy widzowie ze świetnie ocenianym Summer Camp zmierzą się od 27 maja 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…