Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Randka na weselu - zobacz zwiastun nowej, pikantnej komedii! +18 0

Dziś został opublikowany najnowszy zwiastun pikantnej komedii wytwórni 20th Century Fox i Chernin Entertainment. W Randce na weselu, bo taki właśnie tytuł nosi wulgarny obraz, zobaczymy znanych wszystkim – Zaca Efrona, Annę Kendrick, Adama DeVine'a, Aubrey Plazę, a także Stephena Roota

Opis dystrybutora:

Mike (DeVine) i Dave (Efron), dwaj dorośli bracia, słyną ze szczeniackich wygłupów, które psują każdą rodzinną uroczystość. Gdy zostają zaproszeni na wesele swojej siostry na Hawajach, rodzice stawiają im warunek: muszą pojawić się w towarzystwie dziewczyn, które w razie potrzeby będą mieć na nich oko. Bracia umieszczają w internecie ogłoszenie szukając idealnych partnerek. Nie przypuszczają nawet, że dwie dziewczyny, które poznają, okażą się jeszcze bardziej szalone i nieprzewidywalne niż oni sami, a sytuacja szybko wymknie się spod kontroli.

Jake Szymanski, znany raczej z telewizyjnych produkcji (Bad Judge, Siedem dni w piekle), tym razem stanie za kamerą tej wulgarnej komedii. Film powstanie na podstawie scenariusza Brendana O'Briena oraz Andrewa J. Cohena.

Premiera Randki na weselu zaplanowana jest na 12 sierpnia 2016 roku (USA).

Źrodło: ComingSoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…