Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Genisys mówi 'nie' kolejnym Terminatorom 0

Jak widać niektórzy ludzie uczą się na błędach i wyciągają z nich wnioski. Tak przynajmniej jest z jedną z gwiazd filmu Terminator: Genisys.

Mowa tutaj o odtwórczyni roli Sary Connor, Emilii Clarke. Spekuluje się, że producenci i filmowcy nie porzucili jeszcze tej franczyzy i wciąż będą chcieli kręcić filmy w tym świecie. Szef kreatywności Skydance, Dana Goldberg powiedziała, że seria musi zostać odpowiednio dostrojona.

Co na to aktorka, która wypłynęła na szerokie wody dzięki Grze o tron? W jednym z wywiadów została zapytana o możliwość zagrania w kolejnych filach o Terminatorze. Oto co powiedziała:

Nie. Czy mogę tak powiedzieć? Jest ok. Nie. Mam wiele innych projektów w nadchodzącej przyszłości do zrobienia.

I teraz my możemy zadać sobie kilka pytań. Czy to wymogi kontraktowe i zawalany terminarz nie pozwalają Clarke grać w nowym Terminatorze? Czy może słabe przyjęcie przez fanów i spora krytyka jaka spadła na obsadę aktorką?

Terminator: Genisys nie był wielkim kasowym hitem. Film w Stanach Zjednoczonych zarobił niecałe 90 mln dolarów i tak naprawdę gdyby nie Chiny, to produkcja byłaby wielką finansową klapą. Ostatnie na całym świecie obraz zarobił 440 mln dolarów przy 155 mln budżetu.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…