Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe zdjęcie i klasyfikacja zwiastuna X-Men: Apocalypse 0

W tym roku Marvel rozpoczął podbój kin od mocnego uderzenia. Deadpool zmiótł konkurencję, a już niebawem na wielkich ekranach pojawi się kolejny film z Iron Manem i Kapitanem Ameryką.

To jednak nie koniec ekranizacji marvelowskich komiksów. 20 maja do kin wejdzie kolejną odsłona X-Menów. Z tej okazji zaprezentowana została nowa fotografia promująca film. Możemy na niej zobaczyć Jean Grey, która próbuje pomóc Cyklopowi w kontroli nad jego mocą. Zobaczcie sami to zdjęcie:

Dodatkowo British Board of Film Classification sklasyfikowało finałowy zwiastun filmu X-Men: Apocalypse, który ma zostać zaprezentowany w przyszłym tygodniu. Nie podano jednak dokładnej daty jego premiery:

Od początku trwania cywilizacji, był wielbiony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant w uniwersum X-Men, przejmował moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastał, więc postanawia z rekrutować drużynę potężnych mutantów – Wśród nich jest Magneto – aby oczyścić i stworzyć nowy świat, którym będzie władał. Los całej planety jest na szali. Raven z pomocą Profesora X musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów do pokonania niesamowitego nemezis i zatrzymać zbliżającą się katastrofę.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…