Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jeff Goldblum wybierze drużynę Marvela czy DC? 0

Marvel i DC Comics rywalizują ze sobą na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest kino i hollywoodzkie gwiazdy, które mogą zostać zatrudnione.

Przez lata do rodziny ekranizacji komiksów dołączały kolejne znane nazwiska. W ostatnim czasie byli to między innymi Michael Douglas, Robert Redford, Ben Affleck czy Jeremy Irons. Z pewnością ta lista będzie się powiększała i już niebawem zostanie zasilona przez kolejne. Jednym z kandydatów jest Jeff Goldblum.

W jednym z wywiadów został zapytany o możliwość dołączenia do jednego z komiksowych uniwersów. Odpowiedź była krótka: Nie mogę na razie nic powiedzieć, jednak może być coś na rzeczy.

I teraz należy zadać sobie pytanie. W jakim filmie Goldblum mógłby zagrać. Już niebawem ruszają zdjęcia do produkcji Thor: Ragnarok. Jak wiadomo DC pracuje już nad Justice League. A może aktor wystąpi, w którymś z późniejszych projektów – takich jak Captain Marvel, Flash czy Aquaman?

Jedno jest pewne – światy Marvela i DC są tak wielkie, że bez problemu znajdzie się odpowiednia rola dla niego. A Wy w którym uniwersum byście go woleli? Może jakiś przeciwnik Batmana?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…