Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stacja CW rezygnuje z serialu Piątek trzynastego? 0

W ubiegłym roku w mediach pojawiło się informacja o tworzonym przez stację CW serialu "Piątek trzynastego". Od tamtej pory projekt stał w miejscu i wygląda na to, ze już w nim pozostanie.

Twórcami serialu mieli być Steven Long Mitchell oraz Craig W. Van Sickle, czyli duet odpowiedzialny za Kameleona. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie uda im się opowiedzieć własnej wersji historii o Jasonie Voorheesie. Stacja CW zawiesiła bowiem plany stworzenia tej produkcji.

Co się stało? Według źródła stacji nie przypadł do gustu koncept serialu. A jaki był ten koncept? No właśnie, tutaj jest problem. Po miesiącach przygotować, tak naprawdę nie było żadnego poważnego pomysłu na tę serię, dlatego też włodarze stacji postanowili jeszcze raz przemyśleć sens wprowadzenia Piątku trzynastego na mały ekran.

można przeczytać na portalu Bloody-Disgusting.

Fani czekają na ten projekt z pewnością mogą czuć się rozczarowani. Na szczęście wciąż w planach Paramount Pictures pozostaje nowa wersja kinowa przygód Jasona. Na ten moment premiery filmu zaplanowana jest na połowę stycznia przyszłego roku. Trzeba jednak pamiętać, że była ona kilkukrotnie przekładana, a sam projekt wciąż nie posiada obsady oraz reżysera. David Bruckner, który był z nim związany od dwóch lat zrezygnował.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…