Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

MTV zamawia 2. sezon Kronik Shannary 1

Mamy znakomite wieści dla fanów serialu fantasy, Kroniki Shannary. Stacja MTV postanowiła przedłużyć żywot serii o kolejny sezon!

Ta znakomita drużyna dała nam piękne widowisko z przekonującą historią i postaciami, których podróż przekonała do siebie nowych widzów. Nie mogę się doczekać tego co przyniesie nam drugi sezon.

powiedziała wiceprezes MTV Mina Lefevre.

Na temat produkcji wypowiedziała sie także Jenna Glazier, wiceprezes Sonar Entertainment, które odpowiada za produkcje Kronik Shannary:

Jesteś podekscytowani z faktu, iż będziemy kontynuować fabułę znaną z pierwszego sezonu. We wsparciu MTV chcemy, aby nasza kreatywna ekipa jeszcze podwyższyła poziom drugiej serii.

Za tworzenie drugiej serii będzie odpowiadał ten sam duet – Al Gough i Mark Millar. Produkcją zajmą się natomiast Jon Favreau, Jonathan Liebesman, Terry Brooks i Dan Farah.


Drzewo elfów znane jako Ellcrys umiera. Niestety jest ono jedynym magicznym przedmiotem, który chroni Cztery Krainy przed światem demonów. Drzewo może ocalić jedynie Amberle Elessedil. Żeby to zrobić musi jednak odblokować magię, której elfy nie używały od tysiącleci. Wraz z Wilem Ohmsfordem wyrusza w podróż, której celem jest odnalezienie zaginionej magii.

Źrodło: MTV / comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…