Tygrys partnerem Wonder Woman 0

Connie Nielsen, która zagra Wonder Woman zamieściła w sieci zdjęcie swojego towarzysza na planie. Jest to dość specjalny gość, ponieważ rolę w filmie otrzymał tygrys. Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o pojawieniu się dzikiego zwierzęcia na ekranie.

Niestety Connie Nielsen nie podała żadnych szczegółów. Wiemy za to, że w zeszłym roku reżyser Michelle MacLaren nie mógł dojść do kompromisu z Warner Bros. odnośnie kilku szczegółów opowiadanej historii. Jednym z nim było uczynienie tygrysa pomocnikiem Wonder Woman. Reżyser zrezygnował z pracy nad tą produkcją, a projekt przejął Patty Jenkins.

Z ujawnionego raportu wynikało, że studio nie chce tygrysa w roli pomocnika Nielsen. Można stąd było wysunąć wniosek, że Patty Jenkins zrezygnuje z takich ekstrawagancji w swojej wersji Wonder Woman. Do tej pory nie wiadomo, co oznacza zdjęcie zamieszczone przez aktorkę oraz jaki wpływ będzie miało to zwierzę na opowiadaną historię.

Produkcja Wonder Woman rozpoczęła się w listopadzie. Zdjęcia miały miejsce we Włoszech. Zostaną one wykorzystane do sceny w Themyscira. Nie wiadomo jeszcze, ile dni zdjęciowych pozostało do końca. Akcja Wonder Woman ma się rozgrywać podczas I wojny światowej, jak i w czasach współczesnych, a na efekt końcowy przyjedzie nam jeszcze poczekać.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…