Brutalne treningi Matta Damona 2

Matt Damon przyznał, że powrót do formy z Jasona Bourne’a był dla mnie "brutalnym" przeżyciem. Aktor powrócił do roli agenta CIA po raz pierwszy od 2007 roku, kiedy na ekranach pojawiło się Ultimatum Bourne'a.

W wywiadzie dla BBC aktor powiedział:

Kiedy grałem Bourne’a po raz pierwszym, miałem 29 lat. Wtedy myślałem o tym, jaka to ciężka praca, aby być w formie. Teraz mam 45 lat i to jest po prostu brutalne. Nagrywaliśmy scenę walki wręcz w moje urodziny i potrzebowałem dużo czasu i pracy, aby znaleźć się w tym miejscu. To była restrykcyjna dieta i wiele godzin na siłowni, co czyniło mnie nieszczęśliwym… Może kolejny Jason Bourne będzie grupy i stary!

Film był nagrywany w kilku lokalizacjach: Berlinie, Las Vegas, Londynie i Washingtonie. W obsadzie znaleźli się Tommy Lee Jones, Alicia Vikander i Vincent Cassel.

Ten film to jedna z tych rzeczy, które chcieliśmy zrobić od dłuższego czasu ze względu na to, że kochamy tego bohatera. Dla mnie i Paula (Greengrassa, reżysera – przyp.red.) Bourne to ogromna część naszych karier. Sukces tego filmu pozwolił nam na robienie wielu innych rzeczy. Mimo to wielu ludzi często pytało nas, czy będzie kolejna część, kolejny film i to jest powód, dla którego go zrobiliśmy. Po prostu ludzie chcieli go zobaczyć – mówi Damon.

Jason Bourne trafi do kin 27 lipca. Czy Wy też czekacie na powrót tajemniczego agenta?

Źrodło: bbc.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…