Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szalona teoria dotycząca Rey 0

Kim jest Rey? Na to pytanie fani Gwiezdnych wojen wciąż szukają odpowiedzi. W sieci pojawia się masa spekulacji dotyczących tego zagadnienia.

Swego czasu reżyser produkcji J.J. Abrams wyznał, że imiona bohaterów były trzymane w tajemnicy przed fanami, aby jeszcze bardziej ich zaciekawić. Wiemy, że Finn to szturmowiec, który posiada kod FN-2187 i jako dziecko został zabrany od swojej rodziny przez Najwyższy Porządek. Gorzej wygląda sprawa z Rey, której tożsamość wciąż pozostaje wielką tajemnicą.

Fani mają już jedna kolejne teorie dotyczące tej postaci. I trzeba przyznać, że jeśli okażą się one prawdzie, to będzie to nie lada szok dla wielu. Plotkuje się, że Epizod VII gwiezdnej sagi będzie nosił tytuł "Echoes of the Dark Side" i nie będzie aż tak bardzo podobny do Imperium kontratakuje, jak Przebudzenie mocy do Nowej nadziei. Osią fabuły mają być trzy postacie – Rey, Finn oraz Kylo Ren.

Finn i Poe w kolejnej odsłonie mieliby zostać porwani przez Kylo Rena, co zmusiłoby Rey do wyjścia z ukrycia, aby ta mogła uratować swoich przyjaciół. Mówi się także, że za śmierć Jedi odpowiada Snoke. Jedynie niektórym z nich udało się przetrwać, a wśród nich był Luke Skywalker. To właśnie on wysyła Rey na Jakku, po tym jak jej matka ginie w ataku. I teraz zaczyna się prawdziwa jazda. Według jednego z fanów młoda dziewczyna miałaby być reinkarnacją samego Anakina Skywalkera.

Oczywiście budzi to niepokój u samego Luke’a. Jest on niepewny treningu Rey, ponieważ jak wiadomo z przeszłości potężnych Jedi łatwo przejść na Ciemną Stronę Mocy. Boi się tego, że może stać się ona "Vaderem 2.0". Jeśli przeszłaby na stronę wroga, to mogłaby wyrządzić więcej szkód w galaktyce niż Kylo Ren może sobie wyobrazić. Inna sprawa jest taka, że jeśli Rey jest reinkarnacją Anakina to czy jest ona… ojcem Luke’a?

Na pewno jest to dosyć odważna teoria. O tym czy jest ona prawdziwa wiemy się dopiero 15 grudnia 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…