Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dzień niepodległości 2 - oto nowy zwiastun widowiska! 1

Już 24 czerwca kosmici na całym świecie zaatakują kinowe ekrany. Z tej okazji 20th Century Fox zaprezentował nowy zwiastun widowiska sci-fi – Dzień niepodległości: Odrodzenie. Poniżej możecie obejrzeć go sami.

Kontynuacja filmu Dzień Niepodległości, jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, wyreżyserowana przez Rolanda Emmericha (Pojutrze, 2012). W obsadzie między innymi Maika Monroe, Jeff Goldblum, Bill Pullman oraz Liam Hemsworth.

Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki to budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię.

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2016-04-22

Podoba mi się koncepcja rozwoju Ziemian, czyli okazja do kontrofensywy, przy użyciu zaawansowanej technologii, a nie grupki żołnierzyków z karabinami i kilku F16, chociaż i "zwykłych" maszynek nie zabraknie, jak widzę. Ale oczywiście ufoki są potężniejsze :D
Nie należy tego filmu traktować, jako dokument i od razu chować do szufladki z bzdurami. To ma być rozrywka, przede wszystkim wizualna, chociaż im bardziej do przodu idzie przemysł filmowy, tym mniej już może zaskoczyć widza.

Proszę czekać…