Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obcy od Blomkampa wciąż jest możliwy 3

Dla tych którzy byli rozczarowani faktem, iż Neil Blomkamp nie stworzony swojego filmu o Obcym, mamy interesujące wieści. Według jednej z gwiazd serii, reżyser Dystryktu 9 wyreżyseruje "Obcego 5".

Te słowa pochodzą nie od byle kogo, bo od samej Sigourney Weaver. Według aktorki projekt wciąż jest żywy i nie wyobraża sobie, aby miał on nie powstać. Na temat produkcji wypowiedziała się w wywiadzie udzielonemu Agressive Comix. Oto co powiedziała:

Ridley chciał, aby Neill nie robił swojego filmu przed premierą kontynuacji Prometeusza. Chciał, aby to jego obraz został nakręcony i wypuszczony do kin pierwszy. To wspaniały scenariusz, którym Neil i ja jesteśmy zachwyceni. Na razie zajmujemy się innymi rzeczami. Byłabym jednak bardzo zaskoczona, gdyby ten film nie powstał. Scenariusz jest fantastyczny, a my uwielbiamy ze sobą pracować. Możliwe, że będzie trzeba trochę dłużej poczekać, ale naprawdę warto.

Całkiem możliwe, że powodzenie projektu Blomkampa jest uzależnione od samego Ridleya Scotta i tego czy Obcy: Przymierze odniesie sukces kasowy. Na pewno pomogłoby to studiu w podjęciu decyzji o stworzeniu kolejnego filmu w tym uniwersum. Ja osobiście mam nadzieję, że projekt reżysera Chappie'ego dojdzie do skutku i za jakiś czas zobaczymy jego wersję Obcego.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…