Kto pojawi się w The Flash? 0

Informacje rozsyłane do agencji aktorskich w poszukiwaniu obsady do filmu Flash, ujawniają jacy bohaterowie i bohaterki będą wspierać Ezrę Millera w produkcji Warner Bros.

Czy będzie to pięć postaci, które dołączą do najszybszego człowieka na świecie? Agencje aktorskie rzucają na ten temat trochę światła. Te imiona będą na pewno znane fanom DC. Na razie wiadomo, że przeprowadza się castingi na ostać Iris West. Reszta może jeszcze ulec zmianie.

IRIS WEST: Iris West jest opisywana jako posta posiadająca mózg Christiane Amanpour i styl Carrie Bradshaw. Wiecznie spożywająca nadmiar kofeiny. Reporterka The Central City Citizen.

EOBARD THAWNE: Eobard Thawne jest opisywany jako Bill Gates Central City. Najmądrzejszy człowiek na świecie, który cierpi na chorobę degeneracyjną jak Stephen Hawking. Jest przykuty do krzesła.

FRED CHYRE: Fred Chyre jest opisywany jako gburowaty detektyw, który spotyka Barry’ego na miejscu zbrodni. Teraz są kolegami. Chryre prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kogoś w Thawne Laboratories.

LEN SNART: Len Snart jest opisywano jako były wojskowy, który pracuje dla Thawne. Jest umięśniony jak Anatoli Knyazev (kryptonim KGBEAST).

JAY GARRICK: Jay Garrick jest opisywano jako były profesor Central University, który pracował na programem dotyczącym szybkości. Prawdopodobnie jego rola będzie epizodyczna.

Co myślicie o takim zestawieniu? Może spodziewacie się innych bohaterów?

Flash ma trafić do kina 16 marca 2018 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…