Malkovich, Lambert, Hauer i Depardieu w nowym miniserialu 0

Kilka dni temu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego rosyjsko-portugalskiego miniserialu Mata Hari na podstawie scenariusza Olega Kirillova i Igora Ter-Karapetova w reżyserii Dennisa Berry'ego (serial Nieśmiertelny) i Juliusa Berga (Falco), z międzynarodową gwiazdorską obsadą. 12-odcinkowa produkcja została zrealizowana w języku angielskim z myślą o serwisach streamingowych oraz międzynarodowej dystrybucji.

Pierwszy zwiastun serialu Mata Hari, historii najsłynniejszej podwójnej agentki

Fabuła opowiada o ostatnich piętnastu latach życia Maty Hari, granej przez francuską aktorkę Vahinę Giocante. Po porzuceniu przez męża i pozbawieniu prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari. Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stają dla niej otworem. Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety zaczyna tracić impet. Margaret zostaje luksusową kurtyzaną spotykającą się kilkoma politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza przed nią zupełnie nowe możliwości.

W międzynarodowej obsadzie znaleźli się m.in.: Amerykanie John Malkovich (Herb piratów) i John Corbett (Przystanek Alaska); Francuzi Christopher Lambert (seria Nieśmiertelny), Gerard Depardieu (Marseille); Holender Rutger Hauer (Sin City); Rosjanie Fiodor Bondarczuk (9 kompania) i Kseniya Rappoport (Dwa dni); oraz Portugalczycy Leonor Silveira, Margarida Marinho, Soraia Chaves, Rogério Samora, Rui Morrisson, Nuno Lopes i Marco de Almeida.

Całość została wyprodukowana przez rosyjskie Star Media we współpracy z portugalskim Filmes do Tejo.

Źrodło: starmediafilm.com / materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…