Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Pierwsza fota Stathama i Alby z Mechanika 2 0

Summit Entertainment opublikowało oficjalne zdjęcie z sequela filmu Mechanik: Prawo zemsty z 2011 roku pt. Mechanic: Resurrection. W filmie ponownie wystąpi Jason Statham, a towarzyszyć mu będzie piękna Jessica Alba.

Arthur Bishop (Statham) powraca jako Mechanik, gdy ktoś z jego przeszłości zmusza go do powrotu do jego profesji jako płatny zabójca. Bishop ma za zadanie zlikwidowanie najbardziej niebezpiecznych ludzi na świecie. Reżyseruje Dennis Gansel, a w drugoplanowych rolach pojawią się m.in. Tommy Lee Jones i Michelle Yeoh. Film zadebiutuje w kinach już 26 sierpnia br.

Jason Statham i Jessica Alba w filmie Mechanic: Resurrection

Pierwsza część filmu został bardzo dobrze przyjęta, a dystrybutor w taki sposób opisywał fabułę: Arthur Bishop (Jason Statham) jest wysoce wykwalifikowanym "mechanikiem" – specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców – ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry (Donald Sutherland), Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a (Ben Foster). Chłopak pragnie zemsty; chce też, aby Arthur nauczył go zawodu. Opanowany, zimny, zabójca i jego impulsywny niedoświadczony uczeń – nie wróży to łatwej i efektywnej współpracy…

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…