Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy zwiastun filmu X-Men: Apocalypse 4

W dniu dzisiejszym 20th Century Fox zaprezentowało finałowy zwiastun komiksowego widowiska X-Men: Apocalypse. Produkcja do polskich kin wejdzie już 20 maja. Poniżej możecie obejrzeć ostatnią zapowiedź przed wielką premierą.

Dla reżysera tego filmu, Bryana Singera będzie to już czwarta część serii o mutantach przy której stanął za kamerą. To on odpowiada za rozpoczęcie filmowego uniwersum. W obsadzie X-Men: Apocalypse wielkie hollywoodzkie gwiazdy takie jak James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Michael Fassbender czy Oscar Isaac.

Od początku trwania cywilizacji, był wielbiony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant w uniwersum X-Men, przejmował moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, który zastał, więc postanawia z rekrutować drużynę potężnych mutantów – Wśród nich jest Magneto – aby oczyścić i stworzyć nowy świat, którym będzie władał. Los całej planety jest na szali. Raven z pomocą Profesora X musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów do pokonania niesamowitego nemezis i zatrzymać zbliżającą się katastrofę.

Przypominamy jeszcze raz – polska premiera 20 maja!

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Bercik022 2016-04-25

Jaaaaaaaaaaaa wolverine jednak będzie :)

Gracjan Mikitin Bercik022 2016-04-25

@Bercik022 dokładnie! Super, jeszcze większa jaranka. Chyba twórcy zdali sobie sprawę, że sporo pcioczenia w internetach na dotychczasowe zapowiedzi. Teraz na pewno wzbudzili ciekawość :)

Redox Bercik022 2016-04-25

@Bercik022 Świetny tease tej postaci. Ciekawe jak dużą rolę będzie miał Jackman w jego przedostatniej roli jako Wolverine.

Proszę czekać…