Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pogromczynie duchów na nowych plakatach 0

Kristen Wiig, Kate McKinnon i Leslie Jones pojawiły się na nowych plakatach, które promują film Pogromcy duchów III. Niestety na grafikach brakuje ostatniej członkini drużyny, Melissy McCarthy.

Plakaty zostały umieszczone na oficjalnym koncie filmu na Twitterze. Wy możecie je obejrzeć poniżej. Jak wam się podobają?
Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert i Abby Bergman są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji.

Na pewno jest to produkcja, która elektryzuje widzów. I niekoniecznie używamy tego słowa w pozytywnym znaczeniu. Wielu fanów uważa to za swego rodzaju niszczenie kolejnego klasyka sprzed lat. Z pewnością coś w tym jest. Zwiastuny optymizmem nie napawają, a w sieci posypało się z tego powodu sporo krytyki. Trzeba będzie jednak samemu przekonać się czy krytyka była słuszna. Premiera filmu w polskich kinach zapowiedziana jest na 17 lipca. Wybieracie się?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…