Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Niepoprawni nauczyciele w nowym serialu TNT! 0

Niektórzy nauczyciele są dla swoich uczniów inspiracją i wsparciem. Wychowywanie nowych pokoleń to dla nich życiowe powołanie. W nowym serialu komediowym TNT nie znajdziemy nikogo takiego.

Ben Roy, Andrew Orvedahl, Maria Thayer oraz Adam Cayton-Holland w serialu Ciało niepedagogiczne

Premiera nowego serialu komediowego pt. Ciało niepedagogiczne już 9 maja o 20:05 na kanale TNT. Akcja toczy się w fikcyjnej szkole w amerykańskim stanie Colorado – Smoot High. Urzędujący w niej nauczyciele nie do końca spełniają się w roli pedagogów.

Loren Payton (Adam Cayton-Holland) bez powodzenia naucza swoich uczniów języka hiszpańskiego. Sarkastyczny mężczyzna jest do szaleństwa zakochany w zadziornej bibliotekarce, Abbey Logan (Maria Thayer), której głównym obowiązkiem jest zmazywanie sprośnych rysunków z okładek książek. Billy Shoemaker (Ben Roy) to historyk z mnóstwem kolorowych tatuaży i punk-rockową przeszłością. Z kolei Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) jest nauczycielem wychowania fizycznego zmagającym się ze skutkami zbyt wielu uderzeń piłką w głowę. To niecodzienne grono uzupełnia sekretarka Tammy (Sonya Eddy). Nad wszystkim bezskutecznie usiłuje zapanować dyrektor Quinn (Rory Scovel), zdający się wciąż tkwić na skraju załamania nerwowego.

Stałą obsadę serialu uzupełniają gościnne występy gwiazd. W premierowych odcinkach zobaczymy m.in. Sarah-Michelle Gellar (Buffy: Postrach wampirów), Petera Stormare’a (Fargo) oraz Michaela Madsena (Nienawistna ósemka).

Premiera 1. sezonu Ciała niepedagogicznego 9 maja o 20:05 na antenie TNT.
Emisja premierowych odcinków serialu w każdy poniedziałek o 20:05.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…