Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Harley Quinn na nowej fotce z Legionu samobójców 2

Do sieci trafiło nowe zdjęcie promujące Legion samobójców, opowiadający o tajnej agencji rządowej rekrutującej grupę złoczyńców, odsiadujących wyroki, do udziału w niebezpiecznych misjach, w zamian za ułaskawienie. Reżyserią zajął się David Ayer, który odpowiada za takie filmy jak Dzień próby czy Bogowie ulicy.

Nie wiadomo czy Warner Bros. zaprezentuje nam jeszcze jeden zwiastun komiksowej produkcji, ale dobrze, że chociaż od czasu do czasu wytwónia karmi fanów nowymi grafikami. Nie wiadomo również czy zdjęcie ma jakiś podtekst sugerujący bliższą znajomość Harley z Deadshotem czy to po prostu kadr wyjęty z kontekstu. Trzeba się liczyć z tym, że na odpowiedź przyjdzie nam czekać do lata.

W produkcji zobaczymy takie nazwiska jak Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jared Leto (Joker), Jai Courtney (Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flag), Cara Delevingne (Enchantress), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Jay Hernandez (El Diablo), Adam Beach (Slipknot), Jim Parrack, Scott Eastwood, Ike Barinholtz, Karen Fukuhara (Katana) i Viola Davis (Amanda Waller). Wiadomo również, że ponownie w rolę Batmana wcieli się Ben Affleck, którego niedawno mogliśmy oglądać w produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Premiera w Polsce 5 sierpnia.

Na fotce widzimy Harley Quinn demonicznie uśmiechającej się do Deadshota:

Jak Wam się podoba zdjęcie? Czekacie na premierę? Ja już nie mogę się doczekać!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…