Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Nathan Fillion zagra popularną postać w Strażnikach Galaktyki 2? 0

Nowe zdjęcia z planu Strażników Galatyki 2 sugerują, iż Nathan Fillion wcieli się w jednego z popularnych marvelowskich bohaterów. Tym samym byłaby to dla niego kolejna rola w popularnej marce sci-fi.

Chodzi o postać Wonder Mana, który swego czasu wziął udział w eksperymencie z energią jonową. Wystawienie siebie na jej działanie sprawiło, że otrzymał on super moce takie jak nadludzka siła i szybkość, umiejętność latania, odporność na rany oraz duża żywotność. Wszystkie te zdolności zawdzięcza Baronowi Zemo, z którym pracował na początku, w celu zniszczenia Avengers. Zmienił jednak zdanie i pomógł mścicielom w walce ze złem.


Całą dysputę na temat pojawienia się w filmowym uniwersum Marvela postaci Simona Williamsa a.ka Wonder Mana spowodował powyższy plakat. W pewnym momencie zdecydował się on opuścić Avengers na rzecz stania się aktorem._ Oczywiście nie jest powiedziane, że Fillion wystąpi tak naprawdę w Strażnikach Galaktyki 2. Całkiem możliwe, że jest to po prostu zwykły easter egg.

Na razie pozostaje nam żyć w niewiedzy i posiłkować się plotkami oraz spekulacjami. Premiera drugiej części przygód Star-Lorda i jego kompanów zaplanowana jest na 25 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…