Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znaleziono scenarzystę ekranizacji gry Borderlands 0

Wreszcie ruszyło się coś w sprawie stworzenia ekranizacji gry Borderlands. Producenci filmu wybrali osobę, która będzie miała za zadanie napisać scenariusz.

Wybór padł na Aarona Berga. Ma on na swoim koncie skrypty do między innymi trzeciej części G.I. Joe, a także szpiegowskiego thrillera Section 6. Sama gra została stworzona przez studio Gearbox Software i zadebiutowała w 2009 roku.

Miejsce akcji osadzone jest na planecie Pandora, na którą przybywa czterech łowców. Ich zadaniem jest odnalezienie legendarnego Skarbca, w którym można zdobyć wszystko czego się zapragnie: pieniądze, sławę, kobiety, technologię oraz wielką władzę. Łowcom w odnalezieniu drogi do Skarbca oraz klucza do niego, pomaga sztuczna inteligencja nazywana Aniołem Stróżem.

Produkcja jest na razie we wczesnej fazie. Tak naprawdę poza nazwiskiem scenarzysty i producentów (Avi Arad oraz jego syn Ari Arad) nie wiemy o niej nic. Film jest opisywany jako "Mad Max w kosmosie" i docelowo ma zostać stworzony w kategorii wiekowej R.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…